• mail@agenzia-lignano.it
  • +39 0431 428000 Fax +39 0431 428286
Ingatlan
  • mail@agenzia-lignano.it
  • +39 0431 428000 Fax +39 0431 428286
Ingatlan

Csapatunk

Megkérjük önöket, hogy angolul, németül, olaszul, csehül vagy oroszul irjanak nekünk, mert nem értünk magyarul és románul! Köszönjük megértésüket!

Ha javaslatai, kèrdèsei vannak, kèrjük ìrjon nekunk a: mail@agenzia-lignano.it e-mail cìmre.

Luigi Lacchin
Luigi Lacchin
luigi@agenzia-lignano.it

Titolare

Clara Lacchin
Clara Lacchin
clara@agenzia-lignano.it

Affittanze

Alessandro Lacchin
Alessandro Lacchin
alessandro@agenzia-lignano.it

Compravendite/Affittanze

Luca Lacchin
Luca Lacchin
luca@agenzia-lignano.it

Compravendite/Affittanze

Yev
Yev
yev@agenzia-lignano.it

Affittanze

Magda
Magda
magda@agenzia-lignano.it

Affittanze

Stefano
Stefano
mail@agenzia-lignano.it

Manutentore

Cím

C.so dei Continenti, 1
33054 Lignano Pineta (UD)

Telefon
  • +39 0431 428000
  • Fax +39 0431 428286
Support

mail@agenzia-lignano.it