Agenzia Lignano

Your Best Holidays!

Loading ... ... Please wait!

Echipa noastră

Luigi
Luigi Lacchin
Proprietar
luigi@agenzia-lignano.it
Clara
Clara Lacchin
De închiriat
clara@agenzia-lignano.it
Alessandro
Alessandro Lacchin
Cumpărări - vânzări/De închiriat
alessandro@agenzia-lignano.it
Luca
Luca Lacchin
Cumpărări - vânzări/De închiriat
luca@agenzia-lignano.it
Elisa
Elisa
De închiriat
elisa@agenzia-lignano.it
Magda
Magda
De închiriat
magda@agenzia-lignano.it
Reception
Recepție

Întreținere
Întreținere

mail@agenzia-lignano.it

Biroul

Vă rugăm să ne scrieți în limba engleză, germană, italiană, cehă sau în rusă, pentru că nu înțelegem în ungurește sau în româna! Vă mulțumim pentru înțelegere!

Dacă doriți să trimiteți sugesții sau aveți întrebări puteți face la: mail@agenzia-lignano.it